Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
Napadená úřednice si dokázala přivolat pomoc díky SOS tlačítku SeniAngel
Pro úřednici plzeňského úřadu práce to bylo terénní šetření jako každé jiné. Při jednání s klientkou, kterou s kolegyní navštívily v bytě, aby ji upozornily na porušení pravidel uživatelů dávek, však došlo k napadení jedné z úřednic. Díky SOS tlačítku SeniAngel se dočkaly okamžité pomoci.
„Klientka zareagovala zcela neadekvátně, vulgárně nadávala a následně jednu z žen fyzicky napadla,“ přibližuje situaci mluvčí plzeňských strážníků Andrea Vlčková. Právě městští strážníci byli první, kteří přispěchali napadeným úřednicím na pomoc. SOS tlačítka SeniAngel, které pořídil plzeňský úřad práce pro své úřednice právě pro tyto případy, jsou totiž napojeny na služebnu městské policie a tak vyvolaný poplach směřoval na jejich pult.
Vzhledem k tomu, že napadená úřednice měla zdravotní potíže, povolali strážníci na místo rovněž zdravotnickou záchrannou službu, která odvezla ženu k dalšímu ošetření. „Strážníci přivolali rovněž Policii České republiky, protože vzniklo důvodné podezření z trestného činu,“ uzavírá Vlčková tento příběh s SOS tlačítkem SeniAngel v hlavní roli.

28. 9. 2018