Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]
MP Manager a Centrální registr přestupků
Od 1. října letošního roku vejde v účinnost novela zákona č. 204/2015 Sb., kterou se mění zákon č. 200/1990 o přestupcích a zák. č. 269/1994 o Rejstříku trestů, která zavádí Registr přestupků.

Informační systém MP Manager je pro komunikaci s Registrem přestupků připraven, na Slovensku je tato integrace funkční od r. 2012, obecním policiím v České republice bude webová služba zajišťující toto propojení spuštěna bezprostředně poté, co ji spustí Ministerstvo spravedlnosti.

Společnost FT Technologies a.s. Vám nabízí IS MP Manager, který slouží pro podporu a zaznamenávání všech procesů probíhajících v obecních policiích, případně které jsou přirozenou a nedílnou součástí její činnosti, do nichž od 1.10.2016 spadá i povinnost komunikace s Registrem přestupků.

Pořízením IS MP Manager získáte komplexní Informační systém, který pokrývá celou problematiku činnosti MP, nikoliv pouze jednu malou část, jakou je komunikace s Registrem přestupků.
V současné době využívá IS MP Manager více než 50 obecních policií v České a Slovenské republice.

Budeme velice potěšeni, pokud využijete naši nabídku prezentace IS MP Manager. Pro další informace, případně dohodnutí termínu prezentace, nás, prosím, kontaktujte.

Děkuji Vám za přízeň a přeji příjemný den.

Mgr. Pavel Boháč
obchodní ředitel

1. 7. 2016