Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]

V Olomouci 1. listopadu 2022

Vážení přátelé,

když jsme v roce 2016 poprvé zorganizovali setkání obecních a městských policií, tehdy ještě ve formátu Visegrádské čtyřky, neměli jsme tušení, jaký ohlas a uznání si tento projekt po několika letech získá. Nyní s našimi partnery připravujeme již VII. Mezinárodní konferenci obecních policií - ojedinělé a největší mezinárodní setkání obecních a městských policií ve střední Evropě.

Již řadu let je mottem konference krátké a výstižné: „Jsme v první linii“. Fráze, která byla všemi hojně skloňována během nedávné pandemie. A pořád se něco děje – válečný konflikt, rostoucí migrace, energetická, potravinová, ekonomická a řada dalších nejistot mající za následek další růst napětí. O to více vnímáme potřebu vzájemného dialogu a podpory bezpečnosti ve veřejném prostoru. Stále zdůrazňujeme, že obecní a městské policie jsou spolu se samosprávou tím prvním a nejdůležitějším mediátorem ve společnosti. I proto se hlásíme z pozice lídra trhu v poskytování informačních technologií pro obecní a městské policie k našemu závazku jejich dlouholetého partnera a opory.

Konference nemá komerční charakter, považujeme ji za „Goodwill“, přidanou hodnotu, která se tak trochu od nás očekává. Nesmírně si vážíme podpory nejen účastníků, ale také našich partnerů napříč všemi sektory. Ať akademiků, médií, komerčních společností, samospráv, státní správy a jejich subjektů a v neposlední řadě profesních sdružení. Bez této spolupráce bychom zde společně nemohli vytvořit platformu pro osobní setkávání a výměnu zkušeností. Jsme si vědomi, že nedokážeme mnohé problémy vyřešit či zodpovědět na všechny otázky, ale můžeme se o to pokusit. O té snaze svědčí fakt, že se potkáme na tak velkém mezinárodním fóru již po sedmé. Věříme, že opět nabídneme inspirativní hlavní i exkluzivní doprovodný program, nadstandardní konferenční servis, ale zejména skvělé a přátelské prostředí.

Přátelé, přijměte naše srdečné pozvání na VII. Mezinárodní konference obecních policií, která se uskuteční ve čtvrtek 30. 3. a v pátek 31. 3. 2023 v prostorách Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, přičemž tradičně ji bude ve středu 29. 3. předcházet neformální uvítací večeře „Vítáme Vás v Olomouci…“. Podrobné informace o letošním ročníku naleznete v odkazu "PROPOZICE & REGISTRACE" v zápatí této stránky.

Celý tým organizátorů a partnerů konference se těší na přátelské setkání s Vámi v Olomouci.

Daniel Bednařík, předseda správní rady FT Technologies a.s.

ZÁŠTITU NAD KONFERENCÍ PŘEVZALI:

Mgr. Bc. Vít Rakušan, 1. místopředseda vlády a ministr vnitra České republiky

Ing. Roman Mikulec, MSc., ministr vnitra Slovenské republiky

Ing. Josef Suchánek, hejtman Olomouckého kraje

Mgr. Miroslav Žbánek, MPA, primátor statutárního města Olomouce

Mgr. Omar Teriaki, předseda Kolegia ředitelů Městských policií statutárních měst a hlavního města Prahy

Bc. Martin Macháček MBA, předseda Svazu obecních a městských policií České republiky

Mgr. Ján Andrejko, PhD., prezident Združenia náčelníkov obecných a mestských polícií Slovenskej republiky

mgr Artur Hołubiczko, Prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnych Rzeczypospolitej Polskiej

HLAVNÍ ORGANIZÁTOR

SPOLUORGANIZÁTOR

HLAVNÍ PARTNEŘI

PODPORA PROFESNÍCH SDRUŽENÍ

HLAVNÍ PODPORA

PODPORA

PARTNEŘI

PARTNEŘI PROGRAMU

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER

MEDIÁLNÍ PARTNER

OFICIÁLNÍ HOTELY KONFERENCE

PRODUKTOVÍ PARTNEŘI

OFICIÁLNÍ DODAVATELÉ