Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]Připravujeme souhrnnou zprávu

 W celu skomunikowania się i rejestracji w języku polskim prosimy o kontakt na adres e-mail: j.mikolaj@fttech.org.      
 For comunication and registration in english please do not hesitate to contact us by e-mail at konference@fttech.org.

III. MEZINÁRODNÍ KONFERENCE OBECNÍCH POLICIÍ
11. - 13. 4.2018 / PRÁVNICKÁ FAKULTA UNIVERZITY PALACKÉHO V OLOMOUCI

Konference je součástí oficiálních oslav 100 let od vzniku samostatného československého státuHLAVNÍ ORGANIZÁTOR


SPOLUORGANIZÁTOŘI


HLAVNÍ PODPORA
ZÁŠTITU NAD KONFERENCÍ PŘEVZALI:

Ladislav Okleštěk, hejtman Olomouckého kraje

doc. Mgr. Antonín Staněk, Ph.D., primátor statutárního města Olomouce

Ing. Milan Kladníček, MBA, předseda Kolegia ředitelů Městských policií statutárních měst a hlavního města Prahy

Mgr. Ján Andrejko, PhD., prezident Združenia náčelníkov obecných a mestských polícií Slovenskej republiky

mgr Artur Hołubiczko, Prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnych Rzeczypospolitej Polskiej


Vážení přátelé,
přijměte prosím jménem společnosti FT Technologies a.s., hlavního organizátora III. Mezinárodní konference obecních policií, a jménem partnerů této konference, naše srdečné pozvání do Olomouce na třetí ročník projektu, který jsme v roce 2016 poprvé zorganizovali jako setkání obecních policií zemí Visegrádské čtyřky. Konferenci vnímáme jako příležitost pro výměnu zkušeností mezi zástupci obecních a městských policií, reprezentanty státní správy a samospráv, partnerských organizací, integrovaného záchranného systému a akademické sféry. Těší nás Váš zájem podílet se svoji účastí na realizaci projektu, který od samého počátku prezentujeme jako nekomerční aktivitu, dalo by se říci „přidanou hodnotu“, která se od nás, z titulu lídra trhu v poskytování informačního systému pro městské a obecní policie, tak trochu očekává. Děkujeme Vám tímto za důvěru, podporu a zejména připomínky a podněty. Také na jejich základě jsme spolu s našimi partnery připravili dvoudenní konferenční program rozdělený do čtyř panelů – bezpečný prostor, technologie, prevence a edukace, legislativa. Věříme, že rovněž oceníte příležitost neformálního setkání v rámci uvítací večeře „Vítáme Vás v Olomouci…“, kterou jsme se rozhodli pro Vás uspořádat v předvečer konference. Důvodem je nejen navození příjemné atmosféry před samotnou konferencí, ale také připomínka významného výročí, které si v roce 2018 připomínáme, a to společně s našimi slovenskými kolegy – 100 let od vzniku Československa. Pro Olomouc je tento rok významný ještě tím, že si připomíná převod politické a autonomní správy města Olomouce z německých do českých rukou. Vážení přátelé, budeme se těšit na odbornou a především přátelskou debatu na III. Mezinárodní konferenci obecních policií v Olomouci.

Daniel Bednařík, předseda představenstva FT Technologies a.s.

 Pozvánka – CZ

 Pozvánka – SK
PRAKTICKÉ INFORMACE:

místo konání: Aula Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci (tř. 17. listopadu 8, Olomouc)

počet míst v auditoriu: maximální kapacita je 200 účastníků

konferenční jazyk: konference je vedena v českém a slovenském jazyce

účastnický konferenční poplatek: 1 500 Kč (60 EUR) / účastník
součástí účastnického konferenčního poplatku je účast na programu konference a stravování (jeho součástí není ubytování, které si každý účastník zajišťuje dle svého uvážení)

RSVP – uvítací večeře „Vítáme Vás v Olomouci…“: účastník konference potvrzuje svoji účast v přihlášce na konferenci

Dress Code uvítací večeře „Vítáme Vás v Olomouci…“: Smart Casual / služební oděv

Dress Code konference: Business / služební oděv

stravování: součástí konference je průběžné pohoštění (coffe breaky), oběd a večeře

ubytování: ve spolupráci s Právnickou fakultou Univerzity Palackého v Olomouci jsme pro Vás připravili nabídku ubytování v Olomouci a okolí (pozor: ubytování není součástí registrace na konferenci)
  Nabídka zvýhodněného ubytování účastníků III. Mezinárodní konference obecních policií


PROGRAM:

středa 11.dubna 20182018 – uvítací večeře „Vítáme Vás v Olomouci…“

čtvrtek 12. dubna 2018 – I. konferenční den

panel „Bezpečný prostor“

panel „Technologie“

doprovodný program - komentovaná prohlídka náměstí a radnice s výstupem na věž s orlojem (nepovinný – počet míst je omezen možnou kapacitou; účast je nutné potvrdit v přihlášce) Doprovodný program je realizován díky podpoře statutárního města Olomouce.

pátek 13.dubna 2018 – II. konferenční den

panel „Prevence a edukace“

panel „Legislativa“

doprovodný program - exkluzivní prohlídka Baziliky Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku u Olomouce (účast dobrovolná – přihlášení na prohlídku při příchodu na konferenci, doprava vlastní) Doprovodný program zajišťuje FT Technologies a.s.


 Program III. Mezinárodní konference obecních policií   (aktualizován k 11. dubnu 2018)REGISTRACE ÚČASTNÍKŮ NA KONFERENCI:

Doporučujeme Vám včasnou registraci vzhledem ke skutečnosti, že počet míst v auditoriu konference je omezen. Vyhrazujeme si právo nepřijmout přihlášku na konferenci. Součástí účastnického konferenčního poplatku je účast na programu konference a stravování. Jeho součástí není ubytování, které si každý účastník zajišťuje dle svého uvážení.

Přihlašovací formulář III. Mezinárodní konference obecních policií / Formularz zgłoszeniowy III Międzynarodowej Konferencji Gminnych Policji


INFORMACE PRO MÉDIA:

Média mají přístup na konferenci 12. a 13. dubna 2018 na základě předchozí akreditace, kterou mohou provést do středy 11. dubna 2018 do 12.00 hodin.

Žádost o akreditaci s uvedením jména, příjmení, redakce (volní novináři číslo novinářského průkazu SNČR) a kontaktem (e-mail, telefon) zašlete na e-mail press@fttech.org.


INFORMACE PRO PARTNERY A SPEAKERY:

Bližší informace o konferenci Vám poskytne Ing. Pavel Boháč, PR manažer FT Technologies a.s. (+420 606 934 896, bohacp@fttech.org).


ARCHÍV:

II. Mezinárodní konference obecních policií zemí Visegrádské čtyřky - více zde

I. Mezinárodní konference obecních policií zemí Visegrádské čtyřky - více zdeNAPSALI O NÁS:

2018, Bezpečnost s profesionály: Zástupci městských a obecních policií se opět setkají na mezinárodním formátu (str. 29) – více zde

2017, natoaktual.cz: Migrace, kyberbezpečnost, legislativa. Obecní policie chtějí informace – více zde

2017, Moderní obec: Zástupci obecních a městských policií řešili migraci, kybernetickou bezpečnost a aktuální legislativní změny. – více zde


KONTAKTY:

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu konference@fttech.org či telefonním čísle +420 588 118 319.
HLAVNÍ PARTNEŘIPODPORAHLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER
MEDIÁLNÍ PARTNEŘIPRODUKTOVÝ PARTNERPARTNEŘI