Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]


II. MEZINÁRODNÍ KONFERENCE OBECNÍCH POLICIÍ ZEMÍ VISEGRÁDSKÉ ČTYŘKY
OFICIÁLNÍ DOPROVODNÝ PROGRAM MEZINÁRODNÍCH BEZPEČNOSTNÍCH VELETRHŮ IDET, PYROS, ISET
31. 5. 2017, SÁL E4, PAVILON „E“, BRNĚNSKÉ VÝSTAVIŠTĚ

For comunication and registration in english please do not hesitate to contact us by e-mail at j.mikolaj@fttech.org.

Společnost FT Technologies a.s. se rozhodla navázat na úspěšný první ročník mezinárodní konference a setkání zástupců obecních policií zemí Visegrádské čtyřky, který se konal vloni v červnu v Bzenci a zorganizovat II. Mezinárodní konferenci obecních policií zemí Visegrádské čtyřky.

Záštitu nad konferencí převzali předseda Výboru pro bezpečnost Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Ing. Roman Váňa, předseda Kolegia ředitelů Městských policií Statutárních měst a Hlavního města Prahy Ing. Milan Kladníček a prezident Združenia náčelníkov obecných a mestských polícií Slovenska Mgr. Ján Andrejko PhD. Spolu s nimi na konferenci vystoupí rovněž policejní prezident České republiky generálmajor Tomáš Tuhý, který již potvrdil svoji účast spolu s dalšími vzácnými hosty z České republiky i ze zahraničí.

Konference se uskuteční ve středu 31. května 2017 od 9.00 hodin v pavilonu E areálu Brněnského výstaviště jako oficiální součást odborného doprovodného programu mezinárodních bezpečnostních veletrhů IDET, PYROS a ISET (viz níže).

V letošním roce budeme pokračovat v debatě nad aktuálními legislativními změnami, kybernetickou bezpečností, možnostmi mezinárodní spolupráce a v neposlední řadě Vás seznámíme s novinkami a trendy moderních technologií v oblasti výzbroje a výstroje obecních a městských policií.
Zároveň si připomeneme 25 let od založení prvních městských a obecních policií.

Konference je určena pro velitele a ředitele obecních a městských policií, starosty a zástupce místních samospráv, partnerské organizace a zástupce integrovaného záchranného systému.

KE STAŽENÍ:

Program konference (platný k 23. 5. 2017)

Zvací dopis

Pozývací list

Conference program (to date 23/05/2017)

Invitation letter


MEZINÁRODNÍ BEZPEČNOSTNÍ VELETRHY IDET, PYROS, ISET:

Součástí konference je odborný doprovodný program – návštěva bezpečnostních veletrhů včetně zhlédnutí dynamických ukázek na terénním polygonu IDET ARENA 2017.Mezinárodní veletrh
obranné a bezpečnostní techniky IDET


Mezinárodní veletrh
požární techniky a služeb PYROS


Mezinárodní veletrh
bezpečnostní techniky a služeb ISET

* Prohlídka není povinná. Účastník obdrží vstupenku na veletrhy po skončení konference při svém odchodu ze sálu. Je povinen se řídit návštěvním řádem veletrhů.
Upozorňujeme, že do areálu je zakázáno vnášet zbraně. Více na www.idet.cz.


REGISTRACE NA KONFERENCI:

Doporučujeme Vám včasnou registraci vzhledem ke skutečnosti, že počet míst v auditoriu konference a k nim náležející vstupy na bezpečnostní veletrhy, je omezen.
Vyhrazujeme si právo nepřijmout přihlášku na konferenci.

Účastnický konferenční poplatek, který činí 550 Kč, respektive 20 €, za osobu, zahrnuje účast na konferenci, návštěvu mezinárodních bezpečnostních veletrhů a občerstvení po celou dobu konference.

Přihlašovací formulář II. Mezinárodní konference obecních policií zemí Visegrádské čtyřky.

For registration in english please contact us via e-mail j.mikolaj@fttech.org.


INFORMACE PRO MÉDIA

Na konferenci budou mít přístup pouze zástupci medií řádně akreditovaní na bezpečnostní veletrhy IDET, PYROS, ISET, kteří následně potvrdí svoji účast na konferenci do 30. května 2017 na e-mail press@fttech.org. Podmínky akreditace na bezpečnostní veletrhy jsou publikovány na stránkách veletrhů.

Tisková zpráva - Na odbornou konferenci se sjedou na bezpečnostní veletrhy zástupci obecních policií ze zemí Visegrádské čtyřky.


MÍSTO KONÁNÍ A PŘÍSTUP NA KONFERENCI:

Konference se koná v kongresovém pavilonu E, do kterého se vchází hlavním vchodem z ulice Křížkovského (naproti krytému parkovišti Expoparking).Registrace účastníků v den konání konference bude probíhat od 8.00 hodin na recepci sálu E4 v 2. patře, do kterého se dostanete výtahem či můžete využít eskalátory.Plán areálu Brněnského výstaviště a přístupových tras - více zde.

Ideální pro parkování vozidel je využít služeb krytého parkoviště Expoparking, které je situováno přímo naproti vstupu do pavilonu E více zde.

Jak se dostat na BVV / do Brna - více zde.


UBYTOVÁNÍ:

Ve spolupráci s Veletrhy Brno a.s., hlavním partnerem konference, jsme pro Vás připravili zvýhodněnou nabídku ubytování v různých cenových relacích. Při komunikaci prosím uvádějte, že jste účastníky II. Mezinárodní konference obecních policií zemí Visegrádské čtyřky. Nabídku a kontakty naleznete na stránkách veletrhů – více zde.


ARCHÍV:

Tisková zpráva – I. Mezinárodní odborná konference a setkání zástupců obecních policií V4

KONTAKTY:

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu konference@fttech.org či telefonním čísle +420 588 118 319.


ORGANIZÁTOR


HLAVNÍ PARTNER


MEDIÁLNÍ PARTNEŘI


 
PARTNEŘI


 


 


 


 
PRODUKTOVÍ PARTNEŘI