Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]


Jsme považováni za lídra trhu v poskytování informačního systému pro městské a obecní policie – jsme partnerem více jak 150 měst a obcí v České republice, na Slovensku a v Polsku. Stále rosteme a tak hledáme zkušené spolupracovníky i kolegy bez praxe. Aby bylo mezi námi jasno hned na začátku! Opravdu není rozhodující, co umíš. Nám především záleží na tom, jak moc chceš pracovat a případně se učit novým věcem. Aktuálně máme "volná křesla" pro:


Programátor WEBových aplikací

Hledáme nejen "praxí ošlehané" vývojáře, ale také juniory, kteří se chtějí něčemu přiučit. Programátory, kteří mají ten pocit, že chtějí něčeho dosáhnout. Pokud ten pocit máš, tak tě chceme!

Pokud jim ještě nejsi, tak tě naučíme být programátorem, dobrým programátorem, možná i výborným programátorem. Je to jen a jen na tobě. Pokud budeš chtít, tak u nás získáš práci na prestižních mezinárodních projektech nebo alespoň praxi při svém studiu.

Výhodou je, pokud umíš MS SQL, ASP classic, HTML, Java script. Ale jak už jsme podotkli, nutně na tom netrváme. Budeš mít příležitost se opřít o profesionály s bohatými životními a profesními zkušenostmi.

Nabízíme příjemný a přátelský kolektiv. Pravidelně se odměníme a vyrážíme z kanceláří do přírody či dobré hospody. Práce nám jde pak lépe od ruky. Oboustranná spokojenost je základ. Tvé ohodnocení a naše spokojenost musí být vždy v rovnováze.

Stále váháš, že nemáš na to být našim programátorem? A také, že nezvládneš jízdu na kole, raftu či koni nebo se jen tak válet na dece u táboráku? Že preferuješ vodu z kohoutku místo piva, jsi vegoš, chodíš bosky, ulítáváš na elegantním oblečení… Jsi “mimoň” a do našeho kolektivu nezapadneš? Každý z nás je individualita, jiný, zvláštní či nezvláštní. Pokud to s námi nezkusíš, pak se nepřesvědčíš o tom, jaký jsi!


místo výkonu práce: Olomouc s možností práce on-line

typ úvazku: HPP, ŽL, DPP, DPČ, stáž či jiná forma

odměna: na odměně se určitě domluvíme

nedůležitá poznámka na závěr: pravidelně organizujeme Mezinárodní konferenci obecních policií – ojedinělé a největší mezinárodní setkání obecních a městských policií ve střední Evropě, “Neformální outdoorový kemp” Radíkov a další firemní akcičky pro naše klienty a partnery, kterých se samozřejmě můžeš účastnit


Svůj životopis pošli na vedoucího vývojového oddělení Tomáše Nevídala (t.nevidal@fttech.org).