Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]

Informácie pre používateľov programu "Centrála"Důležité upozornění:
Dne 22. 8. 2020 končí podpora počítačového programu "Centrála"!
Z důvodu zachování bezpečnosti a legislativních požadavků bude program odinstalován.
Jste-li stále uživatelem tohoto počítačového programu, obraťte se na naše obchodní oddělení.
Doporučujeme Vám také sledovat náš nový Facebookový profil FTTechnologiesOlomouc.Dňa 22. 8. 2019 sa spoločnosť FT Technologies a.s. dohodla na prevzatie počítačového programu „Centrála“ od Ing. Zoltána Endrésza a týmto krokom prevzala práva a povinnosti (prevzatie podniku) voči 39 obecným a mestským policiam.


Vážení klienti,
pokrok ide neustále dopredu, nároky na vývoj informačných systémov sú stále vyššie a dosiahol som technologického limitu v možnosti poskytovania služieb. Hľadal som preto strategického partnera. Toho som našiel v spoločnosti FT Technologies a.s., s ktorou som sa dohodol na prevzatie klientov. Rád by som touto cestou poďakoval používateľom môjho programu "Centrála" za doterajšiu spoluprácu a prajem im veľa úspechov v budúcnosti.

Ing. Zoltán Endrész

Vážení používatelia programu "Centrála",
s potešením si Vám dovoľujeme oznámiť, že jste sa stali klientami spoločnosti FT Technologies a.s. Na Slovensku a v Českej republike je FT Technologies a.s. považovaná za technologického lídra v poskytovaní informačných technológií pre obecné a mestské polície. Od roku 2019 pôsobí rovnako v Poľsku. Náš informačný systém MP Manager využíva poznatky a postupy z vývoja najmodernejších technológií, vrátane umelej inteligencie. Pri svojej každodennej práci sa o tom presvedčuje viac ako 100 spokojných obecných a mestských polícií, ktorým je ponúkaná široká škála modulov a prepojenie do informačných systémov štátnej správy vrátane on-line supportu a školení.
Budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu.

Daniel Bednařík, predseda představenstvaPodpora počítačového programu „Centrála“:

Podpora počítačového programu "Centrála" bude po dobu nasledujúcich 12 mesiacov pokračovať v spolupráci s doterajším autorom Ing. Zoltánom Endrészom (podpora@centrala.info).


Kontakt:

Sme si vedomí potreby vzájomnej informovanosti, prejednania budúcej spolupráce a prezentácie návrhu prechodu na informačný systém MP Manager. V tejto súvislosti Vás bude kontaktovať Mgr. Ján Mikolaj, Ph.D., obchodný riaditeľ pre Slovenskú republiku (telefon: +421 513 700 014, mobil: +420 724 711 811, j.mikolaj@fttech.org.) a Ing. Zoltán Endrész, ktorý bude so spoločnosťou spolupracovať.