FTTech.org

Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]


Součástí našich standardních služeb pro obecní a městské policie je poskytování jejím novým i stávajícím uživatelům informačního systému MP Manager (IS MPM) individuální školení a proškolení.

Sami uživatelé potvrzují, že neprovádějí dostatečné proškolování svých, zejména nově příchozích, zaměstnanců. Přiznávají, že proškolení mnohdy řeší svépomocí a to převážně prostřednictvím služebně starších kolegů. V mnoha případech tak následně není na obecní či městské policii správně, dostatečně či vůbec využívaná některá z řady důležitých či práci usnadňujících funkcionalit IS MPM.

I s ohledem na tyto skutečnosti a samotné požadavky ze strany uživatelů pravidelně vypisujeme vzdělávací kurzy, které jsou nápomocny k zdokonalení práce s IS MPM a tedy k lepším výsledkům, rychlejší a efektivnější práci, zlepšení pracovního klima a v neposlední řadě ke snížení chybovosti strážníků.

PROŠKOLENÍ UŽIVATELŮ IS MP MANAGER (č. 2001)

čtvrtek 16. ledna 2020, 9.00 - 13.00 hodin, školící místnost Pizzerie U Kristýna (mapa), Wurmova 6, Olomouc

Dovolujeme si Vás upozornit, že součástí tohoto kurzu je seznámení se s novým modulem "Úkoly 2020". Ten je součástí IS MPM od pravidelné aktualizace Q4/2019, poté, co nahradil původní modul "Úkoly".

Vzdělávací kurz je primárně určen pro nové uživatele IS MPM (tedy strážníky, kteří neprošli úvodním zaškolením) či uživatele, kteří by si základy užívání tohoto informačního sytému rádi zopakovali. V rámci proškolení je účastníkům kurzu představen IS MPM a jeho základní funkcionality, a to jak teoreticky, tak v rámci řešení praktických příkladů (účastník kurzu si proto zajišťuje notebook).

Náplň kurzu:
Úvod a všeobecné informace
Správa událostí
Události
Úkoly 2020 (nová verze modulu)
Informace o RZ
Jízdní kola
Hlášení směn
Dokumenty
Mobilní rozhraní
Nástroje a možnosti mobilní aplikace při práci s událostmi
Práce s kontakty v mobilním aplikace
Dokumenty
Diskuze

Kurzovné: 600 Kč / 24 Euro (při zaslání přihlášky do 27. prosince 2019), 800 Kč / 32 Euro (od 28. prosince 2019)

Do kurzu se lze hlásit do pondělí 6. ledna 2020 nebo do naplnění kapacity daného kurzu (minimální počet 5, maximální počet 15 účastníků).

V případě, že kurz nebude realizován, například pro nedostatečný počet zájemců, bude kurzovné bezodkladně vráceno.

Účastníci kurzu si zajistí vlastní notebooky. Připojení k Wi-Fi zajistí školitel.

Otázky Vám ráda zodpoví Mgr. Vlasta Jelínková, projektová manažerka FT Technologies a.s. (e-mail: v.jelinkova@fttech.org, tel.: +420 588 118 339).


PŘIHLÁŠKA NA VZDĚLÁVACÍ KURZ – Proškolení uživatelů IS MP Manager (č. 2001), Olomouc, 16. ledna 2020

Litujeme, ale pokud není odkaz aktivní, nelze se přihlásit z důvodu naplnění kapacity či vypršení termínu pro přihlášení. Kontaktujte nás emailem či telefonicky. Děkujeme.