FTTech.org

Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[ENG] | [CZ]

O firmě

Jsme spolehlivým, flexibilním a stabilním partnerem, který Vám pomůže při plnění Vašich plánů a představ v oblasti informačních technologií.

Akciová společnost FT Technologies a.s. byla založena v polovině roku 2004 pěti akcionáři, nyní je vlastněna jediným akcionářem. Hlavním předmětem činnosti je vývoj a provoz portálových informačních systémů, poradenství a konzultace v oblasti informačních technologií se zaměřením na komplexní informační systémy. Společnost se dále zabývá optimalizací a automatizací pracovních činností pro klienty soukromého i veřejného sektoru.

Našim cílem je dodávat řešení, která nenutí zákazníky měnit postupy a absolvovat rozsáhlá školení, ale pro uživatele téměř nepozorovaně automatizovat a optimalizovat datové a informační toky ve společnosti. Nedílnou součástí služeb je též poskytování profesionální podpory a servisu našim klientům.

Společnost je držitelem patentované technologie FLOWER. Stěžejním bodem této technologie je on-line sběr dat a identifikace využívající ke komunikaci s centrální databází mobilních datových přenosů. Technologie FLOWER je postavená na osvědčených technologiích portálových informačních systémů.

Strategickým cílem společnosti je stát se lídrem na trhu v oblasti portálových informačních systémů v oblasti státní správy a telefonních virtuálních operátorů.