FTTech.org

Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL] V Międzynarodowa Konferencja Straży Miejskich i Gminnych TUTAJ! (www.fttech.org/konferencja2020)

 For comunication and registration in english please do not hesitate to contact us by e-mail at konference@fttech.org.Vážení přátelé,
přijměte prosím naše srdečné pozvání do Olomouce na již V. Mezinárodní konferenci obecních policií - ojedinělé a největší mezinárodní setkání obecních a městských policií ve střední Evropě, jehož motto zní: "Jsme v první linii...".
Spolu s našimi partnery pro Vás opět připravujeme bohatý dvoudenní konferenční program věnující se problematice bezpečného prostoru, technologií, prevence, edukace a legislativy. Hlavním spojujícím tématem bude „strážník v 21. století“ v kontextu výzev v oblasti personální politiky, využívání moderních technologií a reflexe nejen českých, ale i zahraniční zkušeností. Již tradičně bude součástí oficiálního programu i řada doprovodných aktivit. Jednou z nich opět bude neformální uvítací večeře „Vítáme Vás v Olomouci…“ v předvečer konání konference.
Tento projekt vnímáme jako nekomerční, dalo by se říci „přidanou hodnotu“, která se od nás, z titulu lídra trhu v poskytování informačního systému pro městské a obecní policie, tak trochu očekává. Děkujeme Vám proto za dosavadní důvěru, podporu a zejména připomínky a podněty. Jsou pro nás inspirativní a nápomocny při vytváření programu, zázemí i celkové organizace konference. Věříme, že opět beze zbytku naplníme Vaše očekávání a budeme se těšit na odbornou a především přátelskou debatu spojenou s výjimečnou výměnou zkušeností.

Daniel Bednařík, předseda představenstva FT Technologies a.s.

ZÁŠTITU NAD KONFERENCÍ PŘEVZALI:

Jan Hamáček, 1. místopředseda vlády a ministr vnitra České republiky

Ladislav Okleštěk, hejtman Olomouckého kraje

Mgr. Miroslav Žbánek, MPA, primátor statutárního města Olomouce

Ing. Milan Kladníček, MBA, předseda Kolegia ředitelů Městských policií statutárních měst a hlavního města Prahy

Mgr. Ján Andrejko, PhD., prezident Združenia náčelníkov obecných a mestských polícií Slovenskej republiky

mgr Artur Hołubiczko, Prefekt Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnych Rzeczypospolitej Polskiej


HLAVNÍ ORGANIZÁTOR


SPOLUORGANIZÁTOR


PODPORA PROFESNÍCH SDRUŽENÍHLAVNÍ PARTNERHLAVNÍ PODPORAPODPORA

PARTNEŘI

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNERMEDIÁLNÍ PARTNEŘIPRODUKTOVÍ PARTNEŘIOFICIÁLNÍ HOTELY KONFERENCE


PRAKTICKÉ INFORMACE:

termín konání: 1. – 3. 4. 2020 (1. 4. - neformální uvítací večeře "Vítáme Vás v Olomouci..." / 2. a 3. 4. - konferenční dny)

místo konání: Aula Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, Tř. 17. listopadu 8, Olomouc (mapa)

auditorium: pouze zástupci obecních a městských policií, státní správy a samospráv, IZS a bezpečnostních sborů, exekutivy, médií, akademické sféry a partnerů konference

konferenční jazyk: konference je vedena v českém, slovenském a polském jazyce - zajištěno simultánní tlumočení (CZ-PL, PL-CZ) jednotlivých přednášek

registrace: provádí se od 3. 2. 2020 prostřednictvím on-line přihlašovacího formuláře (bližší informace o registraci a účastnickém konferenčním poplatku viz níže)

RSVP – neformální uvítací večeře „Vítáme Vás v Olomouci…“: účast je potvrzována v přihlášovacím formuláři na konferenci či dle pokynů v osobní pozvánce

Dress Code neformální uvítací večeře „Vítáme Vás v Olomouci…“: Smart Casual / služební oděv

Dress Code konference: Business / služební oděv

parkování: statutární město Olomouc řeší parkování prostřednictvím Univerzálního platebního portálu informačního systému MP Manager - více na parkovani.olomouc.eu

stravování: součástí konference je průběžné celodenní pohoštění (coffe breaky), obědy a večeře

ubytování: není zajišťováno (není součástí registrace - účastnického konferenčního poplatku) a každý účastník si jej zajišťuje dle svého uvážení
Ve spolupráci s Právnickou fakultou Univerzity Palackého v Olomouci a partnerskými hotely konference jsme připravili zvýhodněnou nabídku ubytování.

  Nabídka zvýhodněného ubytování v Olomouci pro účastníky a hosty konferencePROGRAM:

středa 1. 4. 2020 – uvítací večeře „Vítáme Vás v Olomouci…“

čtvrtek 2. 4. 2020 – I. konferenční den

slavnostní zahájení, zdravice

panel „Bezpečný prostor“

panel „Technologie“

číše vína a dobrovolný doprovodný program (Historická zákoutí Olomouce)

pátek 3. 4. 2020 – II. konferenční den

panel „Prevence a edukace“

panel „Legislativa“

exkluzivní doprovodný program (bude upřesněno)

Podrobný program bude publikován 28. 2. 2020.

REGISTRACE:

Registrace na konferenci se provádí prostřednictvím on-line přihlašovacího formuláře. Doporučujeme Vám včasnou registraci vzhledem ke skutečnosti, že počet míst v auditoriu konference je omezen - maximální kapacita je 200 účastníků.

ON-LINE PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ V. MEZINÁRODNÍ KONFERENCE OBECNÍCH POLICIÍ

Po odeslání přihlášovacího formuláře Vám bude automaticky na Vámi uvedený kontaktní e-mail zasláno potvrzení o registraci. Pokud tento e-mail neobdržíte, Vaše přihlášení neproběhlo správně (například jste zadali chybný e-mail), popřípadě se e-mail mohl přesunout do Vaší nevyžádané pošty.

Vyhrazujeme si právo přihlášku neakceptovat. Upozorňujeme zejména na skutečnost, že konference není komerční projekt a není určena zástupcům privátních společností vyjma partnerů konference (viz auditorium). Děkujeme za pochopení.

V případě problému s přihlášením nás, prosím, kontaktujte na e-mail konference@fttech.org.


ÚČASTNICKÉ KONFERENČNÍ POPLATKY:

v období 3. - 27. 2. 2020: 1 450 Kč (58 EUR, 242 pln)/účastník

v období od 28. 2. do ukončení registrace (naplnění kapacity): 1 950 Kč (78 EUR, 325 pln)/účastník

Důležitá upozornění: 

Součástí účastnického konferenčního poplatku je účast na programu konference a stravování (viz dříve). Jeho součástí není ubytování. Ubytování si každý účastník konference zajišťuje a hradí dle svého uvážení.

Klientům společnosti FT Technologies a.s. bude na jejich kontaktní e-maily odeslán prolink na přihlašovací formulář v předstihu.

VÝZVA PRO ÚČASTNÍKY - POTENCIÁLNÍ PŘEDNÁŠEJÍCÍ:

Nabízíme spolupráci na tvorbě programu konference zástupcům obecních a městských policií, státní správy a samospráv, integrovaného záchranného systému a bezpečnostních sborů, exekutivy, akademické sféry a dalších subjektů a organizací. Hlavní myšlenkou konference je výměna zkušeností a tak pokud se domníváte, že máte téma, které by mohlo zajímat Vaše kolegy, neváhejte nás kontaktovat. Budeme rádi, pokud nám zároveň v rámci krátké rešerši Vaše téma a přednášku představíte.

Každoročně dostáváme od účastníků konference řadu tipů na témata a tak uvítáme, pokud najdeme "dramatickou shodu" a dohodneme se na přednášce o zkušenostech z praxe v rámci jednoho ze čtyř panelů konference právě s Vámi.

V případě Vašeho zájmu Vám rádi poskytneme bližší informace. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

INFORMACE PRO MÉDIA:

Zástupci sdělovacích prostředků mají přístup na konferenci 2. a 3. 4. 2020 (ve výjimečných případech také 1. 4.) na základě předchozí akreditace, kterou mohou provést do 1. 4. 2020 do 12.00 hodin. V případě zájmu jim rádi zprostředkujeme setkání a rozhovory s přednášejícími, hosty či účastníky konference. Mohou se na nás obrátit rovněž s žádostmi o bližší informace o konferenci a programu či ilustrační fotografie z uplynulých ročníků.

Žádost o akreditaci s uvedením jména, příjmení, redakce (volní novináři číslo novinářského průkazu SNČR) a kontaktem (e-mail, telefon) zašlete na e-mail konference@fttech.org.

ARCHÍV:

IV. Mezinárodní konference obecních policií - více zde

III. Mezinárodní konference obecních policií - více zde

II. Mezinárodní konference obecních policií zemí Visegrádské čtyřky - více zde

I. Mezinárodní konference obecních policií zemí Visegrádské čtyřky - více zde

KONTAKTY:

Hlavním organizátorem konference je společnost FT Technologies a.s.

Bližší informace Vám poskytne a dotazy zodpoví Ing. Pavel Boháč, PR manažer FT Technologies a.s. / tel.: +420 606 934 896, e-mail: bohacp@fttech.org.