Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]

Informácie pre používateľov programu "Centrála"

Dňa 22. 8. 2019 sa spoločnosť FT Technologies a.s. dohodla na prevzatie počítačového programu „Centrála“ od Ing. Zoltána Endrésza a týmto krokom prevzala práva a povinnosti (prevzatie podniku) voči 39 obecným a mestským policiam.


Vážení klienti,
pokrok ide neustále dopredu, nároky na vývoj informačných systémov sú stále vyššie a dosiahol som technologického limitu v možnosti poskytovania služieb. Hľadal som preto strategického partnera. Toho som našiel v spoločnosti FT Technologies a.s., s ktorou som sa dohodol na prevzatie klientov. Rád by som touto cestou poďakoval používateľom môjho programu "Centrála" za doterajšiu spoluprácu a prajem im veľa úspechov v budúcnosti.

Ing. Zoltán Endrész

Vážení používatelia programu "Centrála",
s potešením si Vám dovoľujeme oznámiť, že jste sa stali klientami spoločnosti FT Technologies a.s. Na Slovensku a v Českej republike je FT Technologies a.s. považovaná za technologického lídra v poskytovaní informačných technológií pre obecné a mestské polície. Od roku 2019 pôsobí rovnako v Poľsku. Náš informačný systém MP Manager využíva poznatky a postupy z vývoja najmodernejších technológií, vrátane umelej inteligencie. Pri svojej každodennej práci sa o tom presvedčuje viac ako 100 spokojných obecných a mestských polícií, ktorým je ponúkaná široká škála modulov a prepojenie do informačných systémov štátnej správy vrátane on-line supportu a školení.
Budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu.

Daniel Bednařík, predseda představenstvaPodpora počítačového programu „Centrála“:

Podpora počítačového programu "Centrála" bude po dobu nasledujúcich 12 mesiacov pokračovať v spolupráci s doterajším autorom Ing. Zoltánom Endrészom (podpora@centrala.info).


Kontakt:

Sme si vedomí potreby vzájomnej informovanosti, prejednania budúcej spolupráce a prezentácie návrhu prechodu na informačný systém MP Manager. V tejto súvislosti Vás bude kontaktovať Mgr. Ján Mikolaj, Ph.D., obchodný riaditeľ pre Slovenskú republiku (telefon: +421 513 700 014, mobil: +420 724 711 811, j.mikolaj@fttech.org.) a Ing. Zoltán Endrész, ktorý bude so spoločnosťou spolupracovať.