FTTech.org

Technická podpora a obchodní kontakt
(+420) 588 118 319
[CZ] | [ENG] | [PL]


Vážení uživatelé informačního systému MP Manager,
dovolujeme si Vás srdečně pozvat na III. setkání administrátorů informačního systému MP Manager, na kterém bychom s Vámi rádi pokračovali v diskuzi o současných možnostech našeho systému a jeho budoucím směřováním, zejména v kontextu rozvoje informačních technologií a připomínek a podnětů z předešlých setkání. Přestože jej připravujeme v neformálním duchu, uvítali bychom odbornou a věcnou debatu o Vašich potřebách, a proto nám můžete již nyní v přihlášce přiblížit Vámi preferovaná témata. Dříve definovaná témata naleznete v Supportu IS MP Manager či zápisech z předešlých setkání tamtéž.
Dosavadní, veskrze pozitivní, ohlasy účastníků nám potvrdily, že naše myšlenka „neformálního outdoorového kempu“ byla inspirativní, a proto v ní budeme pokračovat. Nevyužijeme proto moderní kongresové prostory, ale strohé zázemí vojenské pevnosti z dob mocnářství, jejíž Genius loci Vás určitě zaujme, tak jako její prohlídka a program s ní spojený. Nocleh nám poskytne přilehlá „retro“ Chata Pod Věží, na které si možná někteří opráší vzpomínky na pionýrské tábory či ROH pobyty. Vzhledem ke skutečnosti, že kapacita prostor pro naše jednání a ubytování je omezená, doporučujeme Vám zaslat přihlášku co nejdříve.
Budeme se těšit na setkání s Vámi.

Daniel Bednařík, předseda představenstva FT Technologies a.s.

Důležité upozornění: Setkání je organizováno formou "neformálního outdoorového kempu" a probíhá v prostorách pevnosti a okolní přírody. S touto ideou je spojen nejen určitý komfort (skládací židle, lavice, pařezy u táboráku), ale i potřeba přizpůsobit oblečení pobytu v přírodě a prostorách pevnosti (více než vhodné ja tak oblečení a obuv pro sport, do přírody, apod.)

Pozvánka na III. setkání administrátorů informačního systému MP Manager

ANKETA: Protože je pro nás důležitá zpětná vazba, budeme rádi pokud se s námi podělíte o své postřehy (například z posledního setkání víme, že je třeba se více zaměřit na „teplotní“ komfort v případě nepříznivého počasí.) Samozřejmě budeme rádi i za názory těch z Vás, kteří doposud na náš „outdoor kemp“ Radíkov nezavítali, ať již z důvodu časového zaneprázdnění či právě dosavadního formátu, který jim nevyhovuje. Předem děkujeme za Vaše postřehy a vyplnění ankety, kterou naleznete v Supportu IS MP Manager.

RÁDI BYCHOM VÁM PŘEDSTAVILI A DEBATOVALI O TĚCHTO HLAVNÍCH TÉMATECH: 

- představení nové podoby modulu "Úkoly"

- představení nových prvků včetně ukázek z aktualizace Q3/2019

- představení předběžného plánu aktualizace Q4/2019

- představení stěžejního upgradu IS MP Manager v roce 2020

Další, Vámi preferována témata, nám můžete vypsat v přihlášce.

PROGRAM:

čtvrtek 3. října 2019

od 9.00 hodin

prezence účastníků a ubytování

10.00 hodin

IS MP Manager z pohledů vývojářů a uživatelů – I. část

12.00 hodin

oběd

13.30 hodin

IS MP Manager z pohledů vývojářů a uživatelů – II. část

18.00 hodin

doprovodný program na Fortu Radíkov – více zde

19.00 hodin

večeře a neformální diskuze

pátek 4. října 2019

od 7.00 hodin

snídaně

9.00 hodin

závěrečná diskuze a stanovení priorit vývoje IS MP Manager (stanovení priorit vývoje, aktualizace IS, vize a budoucnost)

12.00 hodin

zhodnocení, ukončení setkání

Poznámka k programu setkání: Po celou dobu je zajištěno drobné pohoštění (káva, čaj, voda, koláčky, apod.) Časy přednášek jsou orientační, změna programu je vyhrazena s ohledem na aktuální časové vytížení přednášejících a také aktuální povětrnostní podmínky.

PRAKTICKÉ INFORMACE:

místo konání: Fort Radíkov – více zde

Jednání i další doprovodný program probíhá v prostorách staré vojenské tvrzi uprostřed malebné přírody. Přizpůsobte proto, prosím, této skutečnosti svůj oděv, který je zcela neformální. V případě nepříznivého počasí bude jednání přesunuto do společesnké místnosti chaty (doporučujeme přezůvky).

doprava: účastníci si zajišťují vlastní dopravu (parkování vozidel u chaty či v areálu pevnosti)

V případě příjezdu do Olomouce vlakem lze využít MHD – autobus č. 11 (odjezd z hlavního vlakového nádraží Olomouc je v 7.10, 7.50, 8.30, 9.30, 10.00 hodin) a dojet na zastávku Radíkov vzdálenou 700 metrů od chaty/pevnosti – FT Technologies a.s. zajistí po předchozí dohodě odvoz od autobusové zastávky (a zpět).

ubytování: Chata Pod Věží – více zde

K dispozici jsou čtyřlůžkové a pětilůžkové pokoje se společným sociálním zařízením na chodbě (k dispozici je rovněž pokoj pro dámy, který je vybaven vlastním sociálním zařízením). Účastníci jsou většinou ubytovaní, pokud to okolnosti umožňují, po třech či čtyřech a to na základě vzájemné domluvy přihlášených městských policií.

V případě, že chcete zajistit ubytování (včetně čtvrteční snídaně) již od středy 2. října, uveďte tuto skutečnost do přihlášky - v tomto případě se cena navyšuje o 250 Kč (10 €) na osobu.

stravování: pobyt zahrnuje průběžné pohoštění včetně obědu (vývar, knedlo-vepřo-zelo), večeře (grilovaný vepřový steak servírovaný Danem, zeleninová obloha, pečivo), druhá večeře (opékané špekáčky), snídaně (obložený talíř, pečivo)

V případě specifických požadavků (dieta apod.) uveďte, prosím, tento požadavek v poznámce přihlašovacího formuláře. Večeře ve středu 2. října není zajištěna, ve čtvrtek 3. října je pak servírována v přírodě. Oběd a snídaně se podává v jídelně chaty. Pitný režim je zajištěn po celou dobu setkání.

dress-code: streetwear – unformal (součástí programu je rovněž prohlídka pevnosti a okolí včetně doprovodných aktivit)

Důležité upozornění: Setkání je organizováno formou "neformálního outdoorového kempu" a probíhá v prostorách pevnosti a okolní přírody. S touto ideou je spojen nejen určitý komfort (skládací židle, lavice, pařezy u táboráku), ale i potřeba přizpůsobit oblečení pobytu v přírodě a prostorách pevnosti (více než vhodné ja tak oblečení a obuv pro sport, do přírody, apod.)

účastnický poplatek: náklady setkání hradí FT Technologies a.s., přičemž jeden účastník z dané městské či obecní policie má účast zdarma, každý další hradí 800 Kč (32 €)

Setkání je určeno pouze pro klienty FT Technologies a.s. – uživatele IS MP Manager. FT Technologies a.s. si vyhrazuje právo setkání zrušit či neakceptovat přihlášku.

PŘIHLÁŠENÍ:

Na setkání se lze přihlásit prostřednictvím přihlašovacího formuláře nejpozději do 23. září 2019 nebo do naplnění omezené kapacity.

Nejpozději tři pracovní dny před konáním setkání budou přihlášeným účastníkům rozeslány doplňující propozice včetně orientační mapy a případná upřesnění programu.

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ III. SETKÁNÍ ADMINISTRÁTORŮ INFORMAČNÍHO SYSTÉMU MP MANAGER

Litujeme, ale pokud není odkaz formuláře aktivní, nelze se přihlásit z důvodu naplnění kapacity. Kontaktujte nás emailem či telefonicky. Děkujeme.

KONTAKTY:

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat Ing. Pavla Boháče, PR manažera (e-mail: bohacp@fttech.org, mobil: +420 606 934 896).


Tyto snímky byly pořízeny na posledním setkání v místě konání. Děkujeme, že i Vy budete ohleduplní k prostředí, v kterém budeme společně pobývat. Tým FT Technologies a.s.